مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام در کرمانشاه برگزار می‌شود

مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام در کرمانشاه برگزار می‌شود

 

در دیدار امروز عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با استاندار کرمانشاه با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام به میزبانی استان کرمانشاه موافقت شد.

استاندار کرمانشاه در این دیدار با اشاره به پتانسیل بالای ورزش استان کرمانشاه در ورزش‌های قدرتی، اظهار کرد: با توجه به وجود علاقه و زمینه فعلی، قطعا برگزاری مسابقات در سطح ملی و بین‌المللی در رشته‌های قدرتی از جمله پرورش اندام و پاورلیفتینگ می‌تواند باعث ایجاد نشاط و شادابی در بین جوانان کرمانشاهی شود.

وی افزود: بنده در دیداری که با وزیر ورزش و جوانان داشتم، به ایشان هم گفتم کرمانشاه آماده میزبانی مسابقات ملی و بین‌المللی است و حالا که این فرصت در رشته‌ای مثل پرورش اندام فراهم شده، ما با هر آنچه در توان داریم، از این رویداد حمایت می‌کنیم.

امیری‌مقدم گفت: امیدوارم با پشتیبانی مسؤولان استان و کمک فدراسیون بتوانیم مسابقه باشکوهی را در کرمانشاه برگزار کنیم. قطعا کرمانشاه ظرفیت برگزاری مسابقات جهانی را هم دارد، اما باید اول از آزمون سخت برگزاری مسابقات کشوری سربلند بیرون بیاییم.

نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با اشاره به اعطای میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام به استان کرمانشاه در تاریخ ۱۸ الی ۲۲ مردادجاری، گفت: امیدواریم با کمک و حمایت‌های استانداری و اتحاد در جامعه ورزشی استان بتوانیم شاهد برگزاری یک رقابت باشکوه در کرمانشاه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: تمامی مدعیان از سراسر ایران در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند و اهمیت زیادی دارد تا با خاطره‌ای خوش این شهر را ترک کنند. البته فدراسیون هم در کنار مسؤولان استان کرمانشاه است. بی شک در صورت کسب نمره قبولی در میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی، کرمانشاه این پتانسیل را دارد که حتی میزبان مسابقات بین‌المللی از جمله مسابقات قهرمانی جوانان جهان باشد.

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ادامه داد: موضوع دیگر بحث حضور یک نماینده قدرتمند از کرمانشاه در لیگ برتر پاورلیفتینگ است. سال گذشته هم این استان در لیگ نماینده داشت و به عنوان سوم رسید. با حمایت‌های استانداری قطعا می‌توانیم امیدوار باشیم در دومین دوره این رقابت‌ها که با حضور باشگاه‌های صاحب نامی هم برگزار می‌شود، یک نماینده هم از استان کرمانشاه با یک تیمی در لیگ پاورلیفتینگ شرکت کند.